GRAFIK TYMCZASOWY – SZKOŁA PŁYWANIA


Szanowni Państwo,
po rozmowach z basenem przechodzimy tymczasowo na naukę pływania w weekendy, na pływalnię MOSiR przy ul. Robotniczej.

CRW Dolinka do odwołania jest nieczynna.

Równocześnie wysyłamy do Państwa smsy potwierdzające – z dniem i godziną zajęć.

Ale to nie wszystko!

Chcemy, aby nasi uczniowie nie wypadli z rytmu nauczania, mieli ukierunkowane na pływanie, zajęcia ruchowe oraz możliwość budowania więzi społecznych i właśnie dlatego zapraszamy od poniedziałku (26 października) na zajęcia “pływania na sucho” na Houseboata – czyli do naszego pięknego biura na wodzie, przy ul. Wybrzeże Gdańskie 11 (Przystań Grupy Wodnej).
Biuro jest w pełni oświetlone, ogrzewane, ma klimatyzację oraz 2 toalety.

Zajęcia pływania na sucho w biurze odbywać się będą zgodnie z naszym normalnym grafikiem. 
Zajęcia trwają 30 minut.
Uczniowie, którzy już mieli zajęcia na sucho byli zachwyceni!

Ale to nie wszystko!

Nasi uczniowie, po pokazaniu karnetu mogą wynająć sprzęt pływający: kajaki i rowery wodne za darmo na naszej Przystani!
Uczniowie, którzy w normalnym grafiku mają zajęcia w weekendy, zajęcia pływania na sucho będą mieli w wyznaczonym wkrótce terminie.
Niezawodna Grupa Wodna.

PS. Kilka słów o zajęciach pływania na sucho.
To zajęcia ruchowe, wspierające i rozwijające partie mięśni kluczowe w pływaniu, ćwiczenia koordynacyjne, wspierające motorykę i harmonijny rozwój ucznia. Równocześnie podczas zajęć na sucho pojawiają się elementy ratownictwa wodnego i bezpieczeństwa nad wodą.
Zajęcia dostosowane są do wieku i możliwości psychofizycznych uczniów.

GRAFIK TYMCZASOWY:

SOBOTY:
Mały basen:
17:00 – 17:30 grupa A1 (z wtorku 17:30)
17:30 – 18:00 grupa A3 (z wtorku 18:00)
18:00 – 18:30 grupa A11 (z soboty godz. 12:00) + grupa AA (ze środy 18:30)
18:30 – 19:00 grupa A5 (z wtorku 19:00) + grupa A9 (ze środy 19:00)
19:00 – 19:30 grupa A6 (z czwartku 19:00) + grupa B5 (z soboty 11:30)
19:30 – 20:00 grupa A10 (z piątku 19:00)

Duży basen:
10:00 – 10:30 grupa C11 (z czwartku 18:00)
10:30 – 11:00 grupa C2 (z wtorku 19:00)
11:00 – 11:30 grupa D1 (z wtorku 17:30) + grupa D3 (z soboty 9:30)
11:30 – 12:00 grupa D2 (ze środy 18:30) + grupa D3 (z soboty 9:30) + grupa C4 (z soboty 10:30)
12:00 – 12:30 grupa C1 (ze środy 18:00)
12:30 – 13:00 grupa E1 (ze środy 19:00)

NIEDZIELE
Mały basen:
09:00 – 09:30 grupa A7 (ze środy 17:30)
09:30 – 10:00 grupa A2 (z czwartku 17:30)
10:00 – 10:30 grupa A8 (z piątku 17:30)
10:30 – 11:00 grupa A12 (z niedzieli 10:30)
14:00 – 14:30 grupa B1 (z wtorku 18:30)
14:30 – 15:00 grupa B2 (z czwartku 18:30) + grupa B6 (z niedzieli 10:00)
15:00 – 15:30 grupa B3 (ze środy 18:00)
15:30 – 16:00 grupa B8 (z czwartku 18:00)
18:00 – 18:30 grupa B4 (z piątku 18:00)
18:30 – 19:00 grupa A13 (z piątku 18:30)
Duży basen:
10:00 – 10:30 grupa C10 (z wtorku 18:00)
10:30 – 11:00 grupa C2 (z czwartku 19:00)
11:00 – 11:30 grupa D1 (z czwartku 17:30) + grupa D4 (z poniedziałku 18:00)
11:30 – 12:00 grupa D2 (z piątku 18:30) + grupa D4 (z poniedziałku 18:00)
12:00 – 12:30 grupa C1 (z piątku 18:00)
12:30 – 13:00 grupa E1 (z piątku 19:00)
13:00 – 13:30 grupa C5 (ze środy 17:30)
13:30 – 14:00 grupa C6 (z piątku 17:30)
14;00 – 14:30 grupa C3 (z wtorku 18:30)
14:30 – 15:00 grupa C9 (z czwartku 18:30)
15:00 – 15:30 grupa C8 (z niedzieli 11:00) + grupa C7 (z soboty 11:00)
15:30 – 16:00 grupa M1 (ze środy 19:30)
16:00 – 16:30 grupa M2 (ze środy 20:00)

Share

Dodaj komentarz